Atrakcyjne oferty pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ostrowiec Świętokrzyski to miasto znajdujące się w województwie świętokrzyskim, będące podstrefą Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice. Jeżeli szukasz pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim masz szansę podjąć ją na wielu stanowiskach. W naszym na bieżąco aktualizowanym serwisie dostępne są oferty pracy między innymi dla magistrów farmacji, pokojówek, czy fakturzystów.

Oferty zatrudnienia dla pokojówek

Pokojówka to osoba odpowiedzialna za utrzymanie porządku w hotelu (ewentualnie motelu, hostelu, czy pensjonacie). Pokojówka sprząta pokoje po wyjeździe, a także podczas nieobecności gości, zajmuje się uzupełnianiem środków czystości, dostarczaniem ręczników, zmianą pościeli. Do jej zadań należy także utrzymywanie czystości w pomieszczeniach służbowych. Pracodawcy nie wymagają od pokojówek określonego wykształcenia. Znacznie bardziej istotne jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, a także dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna. Pokojówka powinna być osobą dokładną, sumienną, energiczną (często ma niewiele czasu na posprzątanie wszystkich pokoi przed przyjazdem gości), dyskretną, potrafiącą pracować pod presją czasu.

Chcesz podjąć pracę za granicą i nie wiesz gdzie jej szukać? Zapoznaj się z naszymi najświeższymi ofertami zatrudnienia w Holandii. W naszym serwisie każdego dnia pojawiają się nowe oferty.

Wolne stanowiska dla magistrów farmacji

Magister farmacji to osoba, która ukończyła studia wyższe na kierunku farmacja. Do obowiązków tego pracownika należy wydawanie, a także wytwarzanie leków, udziela pacjentom porad (między innymi odnośnie działania i dawkowania wyrobów medycznych). W zakres zadań magistrów farmacji zatrudnionych w aptekach wchodzi również kontrolowanie stanu magazynów. Od kandydatów oczekuje się odbytego stażu, biegłej obsługi komputera, samodzielności, precyzji, cierpliwości, dokładności. W przypadku magistrów farmacji zatrudnionych w aptekach bardzo ważny jest dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna (jako, że praca odbywa się głównie na stojąco), a także wysokich umiejętności interpersonalnych i kultury osobistej. Zarobki magistrów farmacji są zależne od miejsca zatrudnienia. Na najwyższe pensje mogą liczyć pracownicy międzynarodowych koncernów farmaceutycznych.

Wiele ofert dla fakturzystów

Pracownik zatrudniony na stanowisku fakturzysty odpowiada za wystawianie faktur. Do jego obowiązków należy weryfikacja i uzgadnianie danych, które są niezbędne do wystawienia faktury, dbanie aby faktury były wystawione terminowo i poprawnie, archiwizowanie dokumentacji, a także współpraca w sprawach administracyjnych z innymi działami firmy. Od kandydata na fakturzystę wymaga się wykształcenia średniego, doświadczenia na podobnym stanowisku (choć są pracodawcy oferujący w tym zakresie przyuczenie), dobrej organizacji pracy własnej, dokładności, zaangażowania. Liczy się także umiejętność pracy w zespole. Zarobki fakturzystów nie należą do najwyższych, jednak pracownicy ci mogą często liczyć na awans.