Policjanci z ostrowieckiej komendy w ciągu minionej doby zatrzymali 3 osoby ukrywające się przed organami ścigania. Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 30 do 68 lat. Najdłużej w więziennej celi spędzi 45-letni ostrowczanin, który za popełnione przestępstwo kradzieży musi odpokutować karę 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Wczoraj dzięki poczynionym ustaleniem w ręce policjantów z ostrowieckiej komendy wpadło 3 poszukiwanych. Jako pierwszy z wolnością na 10 miesięcy pożegnał się 45-latek. Mężczyzna musi odpokutować karę za popełnione przestępstwo kradzieży. Ostrowczanin poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Kolejno na listę osób zatrzymanych trafił 30-latek. Jak ustalili stróże prawa był on również poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez miejscowy sąd. Za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego 30-letni ostrowczanin za „kratkami” musi spędzić 90 dni. Trzecim zatrzymanym okazał się 68-latek. Mieszkaniec naszego miasta musi odpokutować karę 15 dni pozbawienia wolności za popełnione wykroczenie.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną listą osób poszukiwanych. Informacje na temat osób poszukiwanych można anonimowo przekazać za pośrednictwem internetu poprzez zakładkę ZGŁOŚ POSZUKIWANEGO.


 

Opr. EW

Źródło:KPP Ostrowiec Świętokrzyski