Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ostrowiec Świętokrzyski

Casio G-shock - poznaj najbardziej zaawansowane modele dla mężczyzn

Zegarek dla mężczyzn to gadżet, który jest bardzo chętnie kupowany. Doskonale dopełnia różne stylizacje. Jeżeli zastanawiasz się, jaki model wybrać koniecznie zwróć uwagę na zegarki G-shock. Czy warto je kupić? Jakie są ich zalety? Wszystko znajdziesz, czytając nasz artykuł!

Zegarki Casio - poznaj markę

Początki japońskiej marki Casio sięgają 1946 roku, kiedy bracia Kashio otworzyli firmę produkującą kalkulatory. Dopiero po ponad dwóch dekadach przedsiębiorstwo rozpoczęło pracę nad zegarkami. Ich produkty, takie jak na przykład zegarki G-shock są dobrze znane ze swojej nowoczesności i niezawodnego wykonania. 

Zastosowanie mechanizmów kwarcowych i skupienie się na rozwoju sprawiły, że ta japońska firma szybko stała się przodującym producentem na całym świecie. W kolejnych latach zaczęto produkować modele z funkcją głębokościomierza i wysokościomierza. Zegarki z ekranem dotykowym również odniosły wielki sukces.

Oryginalne zegarki Casio G-shock - po tych cechach je rozpoznasz

Jak rozpoznać oryginalny zegarek casio G-shock? Na mniejszej tarczy wskazówka sekundowa powinna być ruchoma i działać normalnie. Wśród oczywistych podróbek wydawało się, że na tarczy znajdują się małe i wyciągnięte punkty. 

Oryginalny zegarek casio G-shock to przede wszystkim kolory, które idealnie do siebie pasują, tworząc harmonijną całość. Natomiast warto wiedzieć, że indeks podrobionych produktów jest bielszy, a samo połączenie kolorów nie wygląda dobrze. 

Na koniec warto zwrócić uwagę na jakość rzeźbienia oraz jakość samego metalu. W niektórych podróbkach jakość metalu jest słaba, a to doskonałe potwierdzenie, że nie dostaniesz urządzenie spełniające wyśrubowane normy, określane jako shock resist. Dokonując zakupu, warto więc na to zwrócić uwagę. Nieważne, czy będą to zegarki Casio G-shock męskie, damskie czy też dziecięce.

Ile kosztują zegarki Casio G-shock?

Najtańszy zegarek Casio G-Shock to koszt rzędu 150 zł. Jest to dokładnie model G-SHOCK HDC-700-1AVEF. Poza standardowymi funkcjami posiada również inne możliwości. Wyróżnia się wśród nich między innymi książkę telefoniczną zawierającą 30 kontaktów. W podobnej kategorii cenowej można znaleźć naprawdę solidne zegarki G-Shock, można o tym przeczytać na: https://www.wprost.pl/light/10364641/tani-zegarek-g-shock-jaki-mozna-kupic-za-mniej-niz-700-zlotych.html.

Średniej klasy zegarki Casio G-shock to koszt rzędu 1100 – 1300 zł. Są to rozwiązania przeznaczony dla osób aktywnych. Sprzęt zaopatrzony jest w barometr, termometr, wysokościomierz czy też krokomierz. Casio oferuje ogromną różnorodność. 

Najdroższe modele kosztują nawet 35 tysięcy złotych. Oczywiście warto wybrać to, co najbardziej nam odpowiada. Tylko wtedy można w stu procentach cieszyć się z dokonanego zakupu.