Na jakie zabiegi odmładzające warto postawić?

Coraz więcej osób decyduje się na profesjonalne zabiegi kosmetyczne na ciało i twarz dla kobiet i mężczyzn. Na szczęście, gabinety kosmetologiczne oferują naprawdę mnóstwo interesujących propozycji. Niektóre z nich będą wprost idealne dla osób, które chcą odmłodzić i ujędrnić swoją skórę. Mowa tu chociażby o drenażu limfatycznym, jak również o sonofrezie czy endermologii. 

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny, określany także mianem masażu limfatycznego to jeden ze skuteczniejszych zabiegów upiększających. Dzięki niemu możliwe stanie się pozbycie uciążliwego cellulitu, który może pojawiać się zarówno na udach, pośladkach czy też brzuchu. Co ciekawe, taki masaż limfatyczny pozwala pobudzić mikrokrążenie oraz zlikwidować uciążliwe obrzęki. Sam zabieg można uznać za dość przyjemny. Kosmetolog uciska oraz pociera skórę przy pomocy specjalistycznych technik. Co ciekawe, zabieg ten może być wykonywany zarówno przy pomocy dłoni, jak i przy pomocy urządzeń przeznaczonych do masażu. Bardzo często łączy się te dwie metody. Wszystko po to, aby można było uzyskać najbardziej satysfakcjonujące z możliwych rezultatów. 

Sonofreza ujędrni skórę

Sonofreza to zabieg cieszący się ostatnio coraz większą popularnością. Można poddać się mu w gabinecie kosmetycznym. Kosmetolog wykorzystuje dobroczynne działanie ultradźwięków na skórę. Dzięki sonofrezie możliwe staje się ujędrnienie skóry, usprawnienie mikrokrążenia, jak również intensywne nawilżenie jej. Wśród wskazań do poddania się temu zabiegowi wyróżnić można nie tylko zmarszczki, ale również trądzik czy przebarwienia. Zabieg jest bezpieczny i krótkotrwały. Czas jego trwania nie przekracza bowiem piętnastu minut. Już po pierwszym zabiegu sonofrezy widoczne będą satysfakcjonujące rezultaty. Niemniej jednak, aby móc cieszyć się ich pełnią, należy poddać się serii kilku zabiegów. Warto kierować się więc zaleceniami swojego kosmetologa, który będzie mógł ocenić, czego tak naprawdę potrzebuje cera. 

Endermologia - pogromca cellulitu

Nie od dziś wiadomo, że zdecydowana większość ludzi marzy o jędrnej skórze. Nie sposób jednak nie zauważyć, że wiele osób boryka się z brakiem pożądanego jej napięcia. Przedstawicielkom płci pięknej dokuczać może także cellulit, określany nierzadko mianem pomarańczowej skórki. Na szczęście, z pomocą przychodzi masaż podciśnienowy, czyli inaczej endermologia. Wykonuje się go zazwyczaj w specjalnym kostiumie. Sam zabieg jest niezwykle przyjemny i relaksujący. Do wykonania zabiegu, kosmetolog używa specjalnego urządzenia. Na stronie https://studiourody.pro/oferta/endermologia-lpg/ zapoznasz się z naszą ofertą.

Aby efekty były satysfakcjonujące, należy postawić na całą serię zabiegów. Wówczas będzie można mówić o naprawdę znaczącej redukcji pomarańczowej skórki. Nie ulega wątpliwości, że zabieg endermologii jest dość kosztowny. Niemniej jednak, pakiet kilku zabiegów może być naprawdę opłacalny. Warto zatem przejrzeć oferty różnych gabinetów kosmetologicznych przed dokonaniem ostatecznego wyboru. Wówczas możliwy będzie wybór oferty najlepszej pod względem cenowym oraz rzecz jasna jakościowym.