Pani Faustyna Woś świętuje 100 lat w otoczeniu władz Ostrowca Świętokrzyskiego
W Ostrowcu Świętokrzyskim świętowaliśmy niezwykłą rocznicę – do elitarnego grona osób, które przekroczyły magiczną barierę stu lat, dołączyła Pani Faustyna Woś. Ta wyjątkowa okazja stała się powodem do radosnych obchodów, podczas których nie zabrakło wzruszeń i życzeń dalszego zdrowia i pogody ducha.
  1. Pani Faustyna Woś z Ostrowca Świętokrzyskiego obchodziła swoje setne urodziny.
  2. Wizytę jubilatce złożyły ważne osobistości miasta, w tym Wiceprezydent Artur Łakomiec, Kierownik USC Beata Duda oraz przedstawicielki ZUS.
  3. Pani Faustyna otrzymała bukiet kwiatów, list gratulacyjny oraz prezent, co wywołało jej wielkie wzruszenie.
  4. Składamy Pani Faustynie najlepsze życzenia zdrowia i radości na dalsze lata.

Stulatek w naszym mieście to nie tylko powód do dumy, ale i świadectwo historii żyjącej wśród nas. Pani Faustyna Woś, która niedawno dołączyła do grona ostrowieckich stulatków, to żyjąca pamiątka minionych epok, świadek zmieniającego się świata. Spotkanie z nią to podróż przez czas, dzięki której możemy zrozumieć, jak wiele zmieniło się w przeciągu ostatnich stu lat.

Spotkanie z Panią Faustyną było dla przedstawicieli miasta okazją, by wyrazić uznanie i podziękowania za lata, które spędziła w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wiceprezydent Artur Łakomiec, wraz z Beatą Dudą, kierowniczką Urzędu Stanu Cywilnego, oraz przedstawicielkami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, złożyli Pani Faustynie serdeczne życzenia i wręczyli symboliczne upominki.

Odwiedziny te nie tylko uczciły niezwykły jubileusz, ale też stały się przypomnieniem o sile ducha i wytrwałości, jaką reprezentują osoby, które dożyły tak pamiętnego wieku. Pani Faustyna, otoczona bliskimi i przyjaciółmi, z radością i wzruszeniem przyjęła życzenia, czego wyrazem były jej uśmiech i łzy szczęścia.

Warto podkreślić, że obecność stulatków w naszej społeczności to cenny dar. Ich życie to nie tylko kronika minionych lat, ale również źródło mądrości i inspiracji dla młodszych pokoleń. Pani Faustynie, wraz z najlepszymi życzeniami zdrowia i dalszej pogody ducha, składamy podziękowania za lata spędzone w Ostrowcu Świętokrzyskim, życząc jej jeszcze wielu szczęśliwych chwil.


Na podstawie: UM Ostrowiec Świętokrzyski