[PIŁKA NOŻNA] Star Starachowice – KSZO Ostrowiec 1:3 w Betclic 3. Lidze, Grupie 4 (Grupa IV) – skuteczny wyjazd gości w Starachowicach
![[PIŁKA NOŻNA] Star Starachowice – KSZO Ostrowiec 1:3 w Betclic 3. Lidze, Grupie 4 (Grupa IV) – skuteczny wyjazd gości w Starachowicach](/images/mecz/star-starachowice-kszo-ostrowiec-28032026-13.webp)
KSZO Ostrowiec wygrał w Starachowicach 3:1 i z sobotniego wyjazdu wraca z kompletem punktów. Spotkanie 24. kolejki Betclic 3. Ligi, Grupy 4 (Grupa IV) miało wyjątkową oprawę, bo gospodarze świętowali stulecie klubu, a na Stadionie Miejskim pojawił się komplet publiczności. Emocji nie brakowało nie tylko na murawie, bo atmosfera na trybunach momentami mocno się zagotowała i doszło tam do zamieszek.
Star Starachowice odpowiedział przed przerwą
Goście z Ostrowca zaczęli od mocnego uderzenia. Już w 11. minucie prowadzenie dał M. Majewski i KSZO od razu pokazał, że przyjechał po pełną pulę. Star nie zamierzał jednak oddawać pola bez walki. Gospodarze złapali kontakt jeszcze przed przerwą, a w 43. minucie A. Szynka doprowadził do wyrównania na 1:1. Do szatni oba zespoły schodziły więc przy wyniku, który zostawiał sporo miejsca na dalsze emocje.
Po przerwie KSZO dołożył konkret i zamknął mecz
Po zmianie stron mecz długo toczył się w podobnym rytmie, ale z czasem coraz wyraźniej było widać, że to KSZO lepiej znosi ciężar tego spotkania. W 69. minucie D. Lepiarz ponownie wyprowadził gości na prowadzenie, a końcowy cios padł w 85. minucie. J. Gorski wykorzystał rzut karny i ustalił rezultat na 3:1.
Dla zespołu z Ostrowca Świętokrzyskiego to ważne zwycięstwo, wywalczone w trudnym otoczeniu i przy pełnych trybunach. W takich meczach liczy się spokój, skuteczność i odporność na presję, a KSZO w drugiej połowie miał właśnie te atuty po swojej stronie.
| Star Starachowice | Statystyka | KSZO Ostrowiec |
|---|---|---|
| 1 | Gole | 3 |
Ostatnie Artykuły

Bezpłatne badania i konsultacje w Ostrowcu. Piknik ma pełny program

Ponad 2 promile za kierownicą - policja zatrzymała trzech kierowców w weekend

Modlitwa za strażaków i hutników w Ostrowcu. Święty Florian znów połączył dwa środowiska

W Kielcach padną pytania o przewagę firmy zamiast pustych haseł

Noc muzeum bez prądu w Krzemionkach - taki spacer pamięta się długo
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 4 (Grupa IV) – KSZO Ostrowiec – Wisła Kraków II 4:3](/images/mecz/thumbnails/kszo-ostrowiec-wisla-krakow-ii-09052026-43.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 4 (Grupa IV) – KSZO Ostrowiec – Wisła Kraków II 4:3
![[PIŁKA RĘCZNA] I Liga Mężczyzn (Grupa D) – Gwardia Opole – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 41:44 – Ostrowieccy Wojownicy kończą sezon zwycięsko](/images/mecz/thumbnails/gwardia-opole-kszo-ostrowiec-swietokrzyski-09052026-4144.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] I Liga Mężczyzn (Grupa D) – Gwardia Opole – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 41:44 – Ostrowieccy Wojownicy kończą sezon zwycięsko

Rawszczyzna z nową salą i sprzętem. Projekt z BO już działa

Fałszywy zysk 80 tysięcy dolarów i 80 tysięcy złotych straty w Ostrowcu Świętokrzyskim

Pięć lat blisko ludzi. Fundacja w Ostrowcu świętuje jubileusz

Ostrowiec zaskakuje turystów. Miasto pokazuje więcej niż przemysł

Dwa zdarzenia w powiecie ostrowieckim. Policja ostrzega przed sekundą nieuwagi

W Kielcach samorząd i NGO mają szukać wspólnego języka

