II Mistrzowski Maraton Siatkówki w Ostrowcu: Puchar Starosty dla Gospodyń

W Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się II Mistrzowski Maraton Siatkówki, który przyciągnął młode talenty z całego regionu. Emocje sięgały zenitu, a rywalizacja była zacięta, co zaowocowało niezapomnianymi chwilami na parkiecie!
- Ostrowiec Świętokrzyski gościł młode siatkarki w hali SMS
- Statuetki dla najlepszych zawodniczek oraz zaproszenia do Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego
Ostrowiec Świętokrzyski gościł młode siatkarki w hali SMS
W minioną sobotę, 9 kwietnia 2025 roku, hala sportowa Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim zamieniła się w prawdziwe centrum siatkarskich emocji. II Mistrzowski Maraton Siatkówki o Puchar Starosty Ostrowieckiego zgromadził utalentowane zawodniczki nie tylko z Ostrowca, ale także z okolicznych miejscowości. Każdy mecz był pełen pasji i determinacji, a drużyny walczyły o każdy punkt. W finale triumfowały gospodynie z SMS Ostrowiec 1, które pokonały drużynę SP Iłża. Na trzecim miejscu uplasowała się ekipa SMS Ostrowiec 2. Zwyciężczynie odebrały puchary ufundowane przez Agnieszkę Rogalińską, starostę ostrowieckiego, a wręczał je Mariusz Łata, naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego.
Statuetki dla najlepszych zawodniczek oraz zaproszenia do Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego
Podczas wydarzenia wyróżniono również najlepsze zawodniczki turnieju. Statuetki trafiły do Leny Nowak i Mai Brzeźnickiej (obie SMS Ostrowiec 1), Nadii Stępień (SP Iłża), Aleksandry Kozery (SP Krynki), Anny Pióro (GZS Łagów), Amelii Mróz (PSP Lipsko), Hanny Baran (PSP Zagnańsk) oraz Mai Soboń (PSP 1 Ostrowiec). Dodatkowo, uczennice klas ósmych miały okazję odebrać imienne zaproszenia na testy sprawnościowe do Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego. Całość wydarzenia została sprawnie zorganizowana przez trenerkę Iwonę Błaszkiewicz oraz Piotra Brodawkę, a mecze sędziowały siatkarki z liceum SMS. Celem maratonu było nie tylko promowanie siatkówki jako sportu, ale także zachęcanie młodych ludzi do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz zdrowej rywalizacji. To wydarzenie na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestników!
Na podstawie: Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim
Ostatnie Artykuły

Eko-miasteczko na Dniach Ostrowca. Będzie teatr, naprawy i warsztaty zero waste

Volkswagen na pasach i blisko promil - 35-latek stanie przed sądem

Wakacje pod policyjną lupą - świętokrzyska komenda szykuje szeroką akcję

Film, książka i wielkie nazwiska - Festiwal NieZwykłych wraca do biblioteki

Biblioteka w Ostrowcu ma prosty rytm - sprawdź, kiedy wpaść po książkę

Biblioteka układa lipiec po swojemu - dzieci dostaną wakacyjny plan

Książki idą w obieg - biblioteka robi miejsce na sąsiedzkie spotkanie

Ostrowiec w centrum językowego święta przed wrześniową galą

Ostrowiecka „trójka” znów w elitarnym gronie szkół NBP

Policjanci z Ostrowca weszli do przedszkola i szkoły z wakacyjną lekcją

Memoriał, który połączył pamięć o trenerach i pomoc dla chorego

Wakacyjne zagrożenia pod lupą. Powiat ćwiczy reagowanie na kryzys

Letnie baseny ruszają. Na start wakacji bilet kosztuje złotówkę

W Mominie pamięć o Ponurym połączyła dwie ważne rocznice
Przydatne dane teleadresowe
- Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim - kontakt, godziny, wydziały
- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bałtowie - kontakt, godziny, świadczenia i pomoc dla mieszkańców
- Urząd Stanu Cywilnego w Kunowie - kontakt, adres, wnioski
- Parafia św. Stanisława w Ostrowcu Świętokrzyskim - msze, kancelaria, sakramenty
- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Świętokrzyskim - kontakt, godziny, wsparcie dla rodzin i osób z niepełnosprawnościami
- Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Janik - kontakt, adresy i punkty obsługi
