Akcja PosprzątajMY Ostrowiec Świętokrzyski odwołana z powodu żałoby narodowej

Planowana na 26 kwietnia akcja sprzątania Ostrowca Świętokrzyskiego została przesunięta z powodu ogłoszonej żałoby narodowej. Mieszkańcy muszą uzbroić się w cierpliwość, ale organizatorzy obiecują nowy termin już wkrótce.
- Ostrowiec Świętokrzyski przygotowania do akcji sprzątania zmieniają datę
- Zaangażowanie mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego w czystość miasta nadal aktualne
Ostrowiec Świętokrzyski przygotowania do akcji sprzątania zmieniają datę
W związku z ogłoszeniem żałoby narodowej na sobotę, 26 kwietnia, zaplanowana wcześniej inicjatywa Misja Czyste Miasto PosprzątajMY Ostrowiec Świętokrzyski” nie odbędzie się w tym terminie. W ramach wydarzenia miał odbyć się także piknik integracyjny dla uczestników, który również został odwołany.
Organizatorzy podkreślają, że decyzja o przesunięciu terminu wynika z szacunku wobec okoliczności i obowiązujących zasad. Zapewniają jednocześnie, że nowa data zostanie podana do wiadomości publicznej w najbliższym czasie, aby wszyscy chętni mogli ponownie zaplanować udział w akcji.
Zaangażowanie mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego w czystość miasta nadal aktualne
Pomimo zmiany terminu, inicjatywa sprzątania miasta pozostaje ważnym elementem lokalnych działań na rzecz poprawy estetyki i środowiska. Akcje tego typu nie tylko pomagają utrzymać porządek, ale również budują więzi między mieszkańcami oraz promują postawy proekologiczne.
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do śledzenia komunikatów organizatorów i przygotowania się do udziału w wydarzeniu, które po przesunięciu będzie miało jeszcze większe znaczenie dla wspólnego dobra Ostrowca Świętokrzyskiego.
Ostatnie Artykuły

Elegancka garderoba kapsułowa – jak zbudować styl bez chaosu
![[PIŁKA NOŻNA] Star Starachowice – KSZO Ostrowiec 1:3 w Betclic 3. Lidze, Grupie 4 (Grupa IV) – skuteczny wyjazd gości w Starachowicach](/images/mecz/thumbnails/star-starachowice-kszo-ostrowiec-28032026-13.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Star Starachowice – KSZO Ostrowiec 1:3 w Betclic 3. Lidze, Grupie 4 (Grupa IV) – skuteczny wyjazd gości w Starachowicach
![[PIŁKA RĘCZNA] SPR Grunwald Ruda Śląska – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 22:33 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D)](/images/mecz/thumbnails/spr-grunwald-ruda-slaska-kszo-ostrowiec-swietokrzyski-28032026-2233.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] SPR Grunwald Ruda Śląska – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 22:33 w I Lidze Mężczyzn (Grupa D)

W Staszicu rozmawiano o jedzeniu, które wpływa nie tylko na sylwetkę

Uczennica z THM w ścisłej czołówce Polski, a Ostrowiec ma powód do dumy

ZSOMS kończy turniej bez straty seta i bierze siatkarskie mistrzostwo powiatu

Seniorzy weszli do gry – Ostrowiec buduje radę od podstaw

Krzemionki łączą siły z UKSW - badania i digitalizacja ruszą w tym roku

Porcelanowy jubileusz z Ćmielowa, który wciąż robi wrażenie w muzeum

Ochrona ludności zaczyna się od wiedzy i szybkich decyzji

Kosmetyki za ponad 1200 zł zniknęły z drogerii - policja namierzyła 27-latka

W Staszicu uczniowie rozbierali mózg na części i walczyli o finał

Telefon z banku kosztował ostrowczanina ponad 78 tys. zł w kilka minut

