Na ul. Iłżeckiej w Ostrowcu ruch wraca do stanu sprzed remontu

W Ostrowcu Świętokrzyskim nastąpiła ważna zmiana na ul. Iłżeckiej – po zakończeniu remontu kierowcy mogą już korzystać z pierwotnego układu ruchu! To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy codziennie przemierzają tę trasę, choć prace wykończeniowe jeszcze trwają.
- Ostrowiec Świętokrzyski i powrót do normalności na ulicy Iłżeckiej
- Bezpieczeństwo przede wszystkim – apel do kierowców i pieszych z Ostrowca
Ostrowiec Świętokrzyski i powrót do normalności na ulicy Iłżeckiej
Od 10 lipca 2025 roku mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego mogą zauważyć istotną zmianę w organizacji ruchu na ul. Iłżeckiej. Po okresie modernizacji fragment tej drogi wrócił do swojego pierwotnego układu sprzed remontu. To krok, który z pewnością ułatwi poruszanie się po tym rejonie miasta i przywróci znany wszystkim porządek komunikacyjny.
Choć zasadnicze prace budowlane zostały zakończone, ekipy nadal prowadzą działania związane z oznakowaniem poziomym oraz uporządkowaniem otoczenia drogi. Warto więc zachować czujność i zwracać uwagę na nowe znaki oraz linie malowane na jezdni.
Bezpieczeństwo przede wszystkim – apel do kierowców i pieszych z Ostrowca
Władze miasta przypominają, że mimo przywrócenia stałej organizacji ruchu, teren wokół ul. Iłżeckiej wymaga od użytkowników dróg szczególnej ostrożności. Prosimy o stosowanie się do obowiązującego oznakowania, które jest kluczowe dla bezpieczeństwa zarówno kierowców, jak i pieszych.
Zmiany te są efektem dbałości o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, a także elementem szerszego planu poprawy infrastruktury drogowej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dzięki temu codzienne podróże staną się bardziej przewidywalne i wygodne.
Na podstawie: Powiat
Ostatnie Artykuły

Młodzi judocy z Ostrowca Świętokrzyskiego walczyli o medale. Turniej pokazał, że sport to więcej niż rywalizacja

Sztuczna inteligencja w służbie geodezji. Powiat Ostrowiecki najlepszy w Polsce

Alkogogle i narkogogle na festynach. Policja pokazała, jak wygląda świat pod wpływem

Setki uśmiechów w Parku Miejskim. Dzień Dziecka połączył pokolenia

Ostrowiec Świętokrzyski otwarty na potrzeby osób z dysfunkcją wzroku

Łoś wbiegł pod BMW w Nietulisku Dużym. Dwie osoby w szpitalu

Bałtowscy uczniowie jako pierwsi przetestowali policyjną grę wielkoformatową

XII Ostrowieckie Senioralia - dwa dni, które udowodnią, że najlepsze lata dopiero przed nami

Denkowski garncarz, który zelektryfikował tradycję i podbił Cepelię
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 4 (Grupa IV) – KSZO Ostrowiec – Sparta Kazimierza Wielka 2:0](/images/mecz/thumbnails/kszo-ostrowiec-sparta-kazimierza-wielka-30052026-20.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 4 (Grupa IV) – KSZO Ostrowiec – Sparta Kazimierza Wielka 2:0

Książka z Krzemionek, która nadal przyciąga badaczy jak magnes

Dwa granaty pod ziemią w Ostrowcu - policja pilnuje znaleziska z wojny

Rower miejski bez barier. W Ostrowcu pojawi się 153 jednoślady

Leśny trop po Gasserze M1870 - rewolwer, który trafił do Ostrowca
Przydatne dane teleadresowe
- MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski - baseny, hala, boiska i ośrodek Gutwin
- GOPS Bodzechów - kontakt, godziny i świadczenia dla mieszkańców gminy
- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim - kontakt, kierunki, zapisy
- Straż Miejska w Ostrowcu Świętokrzyskim - kontakt, zgłoszenia interwencji, rewiry
- Urząd Miasta i Gminy w Kunowie - kontakt, adres, sołectwa
- Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Ostrowcu Świętokrzyskim - kontakt, godziny, zbiory
