Policjanci drogówki zabezpieczyli dwa błąkające się psy

1 min czytania
Policjanci drogówki zabezpieczyli dwa błąkające się psy

Podczas porannej służby funkcjonariusze zauważyli przy drodze dwa przemoczone, zdezorientowane psy i natychmiast je zabezpieczyli. Po zgłoszeniu zdarzenia na miejsce przybył właściciel i zabrał zwierzęta do domu.

  • Policjanci interweniowali w Ostrowcu Świętokrzyskim
  • Zabezpieczyli psy i powiadomili odpowiednie służby

Policjanci interweniowali w Ostrowcu Świętokrzyskim

Do zdarzenia doszło w piątek 24 października, kilka minut po godzinie 9.00. Funkcjonariusze ostrowieckiej drogówki patrolowali teren powiatu, gdy przy jezdni zauważyli dwa błąkające się psy. Zwierzęta były przemokłe i zdezorientowane, a padający deszcz zwiększał ryzyko, że mogą wtargnąć na jezdnię.

Zabezpieczyli psy i powiadomili odpowiednie służby

Policjanci natychmiast zabezpieczyli czworonogi i poinformowali dyżurnego jednostki. Dyżurny zawiadomił właściwe służby. Funkcjonariusze ocenili, że psy są łagodne i bez agresji. Kilka minut później na miejsce zgłosił się właściciel, który przejął swoje zwierzęta i odprowadził je do domu. Informację o interwencji przekazała Komenda Powiatowa Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

na podstawie: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Autor: krystian