Uwaga! Burze (komunikat RSO)

Muzyka Filmowa: Recital fortepianowy Przy Świecach – Ostrowiec Świętokrzyski

Grafika promocyjna wydarzenia Muzyka Filmowa: Recital fortepianowy Przy Świecach – Ostrowiec Świętokrzyski

W sobotni wieczór Ostrowiec Świętokrzyski wypełnią melodie, które wielu widzów zna z największych filmowych hitów. 10 października 2026 roku o godz. 19:00 odbędzie się recital fortepianowy przy blasku setek świec — kameralny koncert, podczas którego muzyka filmowa zabrzmi wyjątkowo nastrojowo. Warto zarezerwować ten wieczór na spotkanie z dźwiękami pełnymi emocji.

Szczegóły wydarzenia „Muzyka Filmowa: Recital fortepianowy Przy Świecach”

  • Data: 10 października 2026 roku, sobota
  • Godzina: 19:00
  • Miejsce: Ostrowiec Świętokrzyski
  • Bilety: dostępne w sprzedaży internetowej
  • Cena: nie została podana w dostępnych informacjach

Dokładny adres miejsca koncertu nie został wskazany. Wejściówki można znaleźć za pośrednictwem internetowej platformy sprzedaży biletów.

Najpiękniejsza muzyka filmowa przy świecach

Podczas recitalu fortepianowego znane ścieżki dźwiękowe zyskają bardziej intymny i osobisty charakter. Wśród prezentowanych utworów znajdą się kompozycje inspirowane filmami:

  • „Nietykalni”,
  • „Incepcja”,
  • „Gladiator”,
  • „Interstellar”,
  • „Człowiek ze stali”,
  • „Piraci z Karaibów”,
  • „Lista Schindlera”,
  • „Pearl Harbor”,
  • „Park Jurajski”,
  • „Pacyfik”,
  • „Gwiezdne wojny”.

Za fortepianem zasiądzie artysta związany ze światem filmu nie tylko jako wykonawca, lecz także kompozytor, konsultant muzyczny i aktor. Dzięki temu koncert ma być czymś więcej niż prezentacją popularnych melodii — zapowiada się jako opowieść o napięciu, wzruszeniu, triumfie i stracie, zapisanych w filmowych kadrach.

Wieczór pełen emocji i filmowych wspomnień

Blask świec, brzmienie fortepianu i melodie kojarzone z kultowymi produkcjami stworzą atmosferę sprzyjającą wyciszeniu. To propozycja zarówno dla miłośników kina, jak i osób, które po prostu lubią kameralne koncerty oraz muzykę pozwalającą na chwilę oderwać się od codzienności.

Link do wydarzenia na Facebooku