Ostrowczanka zaprezentuje swoją najnowszą książkę

Grafika promocyjna wydarzenia Ostrowczanka zaprezentuje swoją najnowszą książkę

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza na spotkanie z Dagmarą Kalinko, ostrowczanką i autorką książek dla dorosłych. Wydarzenie będzie okazją do rozmowy o literaturze oraz premierowego zaprezentowania jej najnowszej powieści.

Premiera książki „Marcowy Drink”

Spotkanie zostanie połączone z premierą pierwszego tomu książki „Marcowy Drink”. Uczestnicy będą mogli porozmawiać z autorką o jej twórczości, a także poznać kulisy powstawania powieści.

Na gości czeka również możliwość zdobycia książki z autografem Dagmary Kalinko.

Szczegóły wydarzenia

  • Data: 31 lipca 2026 roku
  • Godzina: 17:00
  • Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Siennieńska 54, Ostrowiec Świętokrzyski
  • Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim
  • Wstęp: wolny

Warto przyjść

Spotkanie będzie dobrą okazją, by poznać autorkę, porozmawiać o jej książkach i dowiedzieć się więcej o pracy nad powieścią „Marcowy Drink”. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych literaturą i twórczością Dagmary Kalinko.

Źródło: biblioteka.ostrowiec.pl