28 lutego 2019 roku był ostatnim dniem służby w strukturach Państwowej Straży Pożarnej dla dwójki naszych strażaków. Na świadczenie emerytalne przeszedł st.ogn. Jerzy Osowski oraz st.ogn. Jarosław Borek. W związku z tym w siedzibie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 2 Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św. odbyła się uroczysta zmiana służby z udziałem komendanta powiatowego st. bryg. Roberta Grudnia.

Odchodzący strażacy dali się poznać jako koleżeńscy i godni zaufania funkcjonariusze. Na ich profesjonalizm i oddanie służbie mogli liczyć nie tylko ich przełożeni ale również młodsi koledzy i osoby potrzebujące pomocy czy wsparcia. Podczas uroczystości padły podziękowania za lata służby na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz życzenia wszystkiego co w życiu najlepsze. Dziękujemy i pamiętamy!

Opracowanie: st.kpt. Barbara Majdak, zdjęcia: archiwum KP PSP Ostrowiec Św.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.