Policjanci z Ostrowca zatrzymali złodziejkę podczas zawodów wędkarskich
Dwóch policjantów z Ostrowca Świętokrzyskiego, będących na zawodach wędkarskich, przerwało swój czas wolny, aby zatrzymać sprawczynię kradzieży sklepowej. Kobieta, która nie zapłaciła za towar, została szybko ujęta i ukarana mandatem.
  1. Kradzież miała miejsce w miejscowym markecie.
  2. Dwóch policjantów było na zawodach wędkarskich w parku.
  3. Sprawczyni została zatrzymana po krótkim pościgu.
  4. Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 300 zł.

W sobotni poranek, około godziny 9:30, doszło do kradzieży w jednym z popularnych marketów na terenie miasta. Młoda kobieta, po zrobieniu zakupów, opuściła sklep, nie płacąc za zabrany towar. Następnie udała się w kierunku pobliskiego parku miejskiego.

Informacja o kradzieży dotarła do dwóch policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich, którzy w tym czasie przebywali w parku, uczestnicząc w zawodach wędkarskich. Mł.asp. Michał Karcz i mł.asp. Marcin Dynarek natychmiast podjęli działania, ruszając w pościg za podejrzaną.

Po krótkiej chwili, funkcjonariusze zatrzymali kobietę, która okazała się być 30-letnią mieszkanką Chełma. W trakcie ucieczki porzuciła ona skradzione przedmioty. Za popełnione wykroczenia została ukarana mandatem w wysokości 300 złotych.

Sprawne działanie policjantów pokazuje, że nawet w czasie wolnym od służby, są oni gotowi do interwencji, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom. To kolejny dowód na to, że funkcjonariusze są zawsze czujni i gotowi do działania, niezależnie od okoliczności.

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim


Opierając się na: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim