Sukcesy absolwentów Technikum nr 3 w Olimpiadzie Innowacji Technicznych
Absolwenci Technikum nr 3 im. Hutników Ostrowieckich odnieśli spektakularne sukcesy w tegorocznych konkursach technicznych. Mateusz Strawczyński i Marcin Ślusarz z klasy 5 Tem/5 zdobyli uznanie na arenie ogólnopolskiej, zdobywając wyróżnienia i tytuły finalistów w prestiżowych konkursach.
  1. Mateusz Strawczyński i Marcin Ślusarz zostali finalistami Olimpiady Innowacji Technicznych.
  2. Otrzymali wyróżnienia w Konkursie Młody Innowator.
  3. Wyróżnienia zdobyli również w Konkursie Młody Wynalazca.
  4. Mateusz Strawczyński otrzymał tytuł Super Technika Regionu w latach 2022 i 2023.

Mateusz Strawczyński i Marcin Ślusarz, tegoroczni absolwenci Technikum nr 3 im. Hutników Ostrowieckich, mogą poszczycić się wyjątkowymi osiągnięciami. Wzięli udział w Olimpiadzie Innowacji Technicznych, gdzie zdobyli tytuł finalistów. Dzięki temu uzyskali wolny wstęp na dowolny kierunek studiów technicznych.

Ich sukcesy nie kończą się na olimpiadzie. W Konkursie Młody Innowator otrzymali wyróżnienie, co potwierdza ich innowacyjne podejście i zdolności techniczne. Konkurs Młody Wynalazca, organizowany przez Naczelną Organizację Techniczną, również przyniósł im wyróżnienia.

Mateusz Strawczyński szczególnie wyróżnia się wśród tegorocznych absolwentów, zdobywając tytuł Super Technika Regionu zarówno w 2022, jak i 2023 roku. Jego osiągnięcia są dowodem na wybitne zdolności i zaangażowanie w dziedzinie mechatroniki.

Opiekunami merytorycznymi, którzy wspierali i prowadzili Mateusza i Marcina, byli Mariusz Gołąbek i Radosław Moskal. Dzięki ich wsparciu uczniowie mogli rozwijać swoje talenty i osiągać sukcesy na arenie ogólnopolskiej.

Gratulujemy Mateuszowi i Marcinowi ich osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów w przyszłości!


Na podstawie: Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim