Policja Ostrowiec Świętokrzyski: Nie unikną odpowiedzialności karnej
Policjanci z ostrowieckiej komendy w ciągu minionej doby zatrzymali 2 osoby ukrywające się przed organami ścigania. Jako pierwszy w ręce stróżów prawa wpadł” 53-letni ostrowczanin. Mężczyzna w więziennej celi za popełnione wykroczenie musi odpokutować karę 30 dni pozbawienia wolności. Następnie do grona zatrzymanych poszukiwanych dołączył 47-latek, który za kradzież z włamaniem w odosobnieniu spędzi 4 miesiące.
Wczoraj dzięki poczynionym ustaleniom w ręce policjantów z ostrowieckiej komendy wpadło” 2 poszukiwanych. Jako pierwszy zatrzymany został 53-latek. Jak ustalili mundurowi ostrowczanin za popełnione wykroczenie musi odpokutować karę 30 dni pozbawienia wolności. Był on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez miejscowy sąd. Kolejno na listę osób zatrzymanych trafił 47-latek, który poszukiwany był również na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez miejscowy sąd. Mieszkaniec naszego miasta za kradzież z włamaniem w odosobnieniu spędzi 4 miesiące.
Zachęcamy do zapoznania się z aktualną _
listą osób poszukiwanych
_. Informacje na temat osób poszukiwanych można anonimowo przekazać za pośrednictwem Internetu poprzez zakładkę _
Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski
Komenda Powiatowa Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim,
ostrowiec-swietokrzyski.policja.gov.pl/tos/dzialania-policji/aktualnosci/66795,Nie-unikna-odpowiedzialnosci-karnej.html
Ostatnie Artykuły

W Ostrowcu Świętokrzyskim po 100 latach wrócono do grobu policjanta

Kwiaty pod tablicą przypomniały o strajku, który kosztował życie hutników
![[PIŁKA NOŻNA] Resovia Rzeszów – KSZO Ostrowiec 3:0 w rewanżowym barażu Betclic 2. ligi](/images/mecz/thumbnails/resovia-rzeszow-kszo-ostrowiec-09062026-30.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Resovia Rzeszów – KSZO Ostrowiec 3:0 w rewanżowym barażu Betclic 2. ligi

Cztery skarby z Ostrowca wychodzą z cienia - muzeum odsłania rzadkie depozyty

Wakacje w CTH i SOWA: nauka, ruch i kosmos w dwóch turnusach

Lubomir Tomaszewski - powstaniec i mistrz porcelany, którego zna Ćmielów

Zdrowie i tradycja w jednym miejscu. W Parku Miejskim rusza rodzinny piknik

Częstocice wciąż skrywają ogród Wielopolskich pod warstwą czasu

Internet dla cyfrowych nomadów – jakie rozwiązanie wybrać?

Ponad 160 policjantów i 6,8 tysiąca kibiców. Mecz w Ostrowcu bez incydentów

Warszawska w Kunowie zmienia się z tygodnia na tydzień. Widać już nową nawierzchnię

Krzemień, wyścig i planszówka - Krzemionki szykują archeologiczną grę

Partyzancka pamięć wróciła do Jeziórka

Młodzież z powiatu rywalizowała przez cały rok. Finał pokazał coś więcej niż celność
Przydatne dane teleadresowe
- Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim - kontakt, godziny, zgłoszenia
- Urząd Miasta i Gminy w Ćmielowie - kontakt, adresy i dojazd
- Urząd Gminy Bodzechów w Ostrowcu Świętokrzyskim - kontakt, godziny, wydziały i e-usługi
- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim - kontakt, kierunki, zapisy
- Gminne Centrum Kultury w Kunowie - kontakt, placówki, dostępność
- Parafia św. Jana Pawła II w Ostrowcu Świętokrzyskim - msze, kontakt, kancelaria
